Prezes Invest-Park Dygowo: inwestycję chcemy zakończyć latem 2022

Prezes Invest-Park Dygowo: inwestycję chcemy zakończyć latem 2022

Inkubator Przemysłowy w Czerninie będzie częścią dalekosiężnych planów Gminy Dygowo na utworzenie nowoczesnej dzielnicy przemysłowo-handlowej. Spółka gminna,  Dygowski Samorządowy Park Inwestycyjny Invest-Park ma w założeniach otwarcie inkubatora planowane na koniec lata 2022. Obecnie trwają prace formalno-prawne umożlwiające rozpoczęcie w pełni prac projektowych ,  uzyskania pozwolenia na budowę i wejścia na plac budowy. Niebawem ruszą również działania marketingowe.

Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk i prezes Invest-Parku Robert Madejski spotkali się na działce budowlanej w Czerninie , gdzie powstanie Inkubator Przemysłowy. W wywiadzie dla portalu opowiedzieli o założeniach inwestycji i planach na najbliższe miesiące Zapraszam do obejrzenia materiału.


Drukuj