Relacja z 42. Sesji Rady Gminy Dygowo (wideo)

W dniu dzisiejszym odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Gminy Dygowo kadencji 2014-2018. Po raz ostatni, na stojąco ,przewodniczący rady Artur Wasiewski wygłosił formułę: W związku z wyczerpaniem porządku obrad zamykam posiedzenie 42. Sesji Rady Gminy Dygowo, po czym poinformował ,że zatrzymuje na pamiątkę winietkę radnego. Ważne tematy dzisiejszej sesji to miedzy innymi: uchwalenie zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego w Dygowie obejmującego teren na którym stoją tzw. fundamenty i które w przyszłości maja być podstawą do nowego domu kultury wg. już znanej wizji architektonicznej, wyjaśnienia wójta dotyczące braku dofinansowania , a co za tym idzie nie realizowania inwestycji - przebudowy ulicy Diamentowej w Dygowie, odrzucenie przez radnych skargi na wójta i zapoznanie zebranych z protokołem komisji rewizyjnej dotyczącego tej sprawy. Zapraszam do zapoznania się z zapisem wideo sesji.


Drukuj