Solidne i estetyczne miejsca spotkań w Stojkowie i Stramniczce

Solidne i estetyczne miejsca spotkań  w Stojkowie i Stramniczce

W Stojkowie i Stramniczce oddane zostały do użytku nowe miejsca spotkań. W piątkowe popołudnie mieszkańcy Stramniczki po raz pierwszy zorganizowali w nowym miejscu piknik, na który zaprosili wójta Gminy Dygowo , Grzegorza Starczyka. Teren wygląda bardzo estetycznie , a altany ,grille , miejsce na ognisko i ławy  są wykonane solidnie. Teren biesiadny i sąsiadujący plac zabaw oświetlony jest dwiema lampami zasilanymi hybrydowo.

Wójt spotkał się również z radnym- sołtysem Stojkowa – Zbigniewem Zawadzkim. Na terenie przyległym do remizo-świetlicy , gdzie znajduje się plac zabaw i siłownia zewnętrzna ,postawiona została wyjątkowo solidna altana. Pod dachem znajdują się ławy i stoły , a obok ustawiono grill.

Zobacz również:

Powstaną miejsca spotkań towarzyskich w Stramniczce i Stojkowie

 


Drukuj