Nowa Wójt Gminy Dygowo na jeden dzień. Niezwykła przygoda mieszkanki Czernina

Nowa Wójt Gminy Dygowo na jeden dzień. Niezwykła przygoda mieszkanki Czernina

Fantastyczna inicjatywa wójta Gminy Dygowo! Nowa "Wójt na jeden dzień", wyjątkowa mieszkanka z Czernina Katarzyna Grochowska, która wylicytowała tę nagrodę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, właśnie odbyła swoją błyskawiczną kadencję. W ciągu tego pełnego wrażeń dnia odwiedziła z wójtem Grzegorzem Starczykiem trzy szkoły - w Czerninie, Dygowie i Wrzosowie. Zapoznała się z funkcjonowaniem urzędu i  poznała liczne obowiązki wójta. Nie zabrakło też objazdu inwestycji gminnych, gdzie mogła zobaczyć, jak rozwija się gmina. Dzień pełen obowiązków zakończyła wspólnym obiadem z wójtem, wymieniając się wrażeniami i doświadczeniami  z całodziennej przygody jako Pani Wójt Gminy Dygowo.


Drukuj