Drużyna OSP Dygowo na zawodach w Łodzi

W łódzkiej Manufakturze odbyły się Mistrzostwa Polski KZPT FIREFIGHTER COMAT CHALLENGE w których brali udział strażacy zawodowi i ochotnicy z całej Europy. W zawodach udział wzięli Marcin Tekiel i Bartosz Czekierda tworząc drużynę OSP Dygowo. W klasyfikacji indywidualnej OSP Bartosz zajął 3 miejsce a Marcin 4. W klasyfikacji open Bartosz zajął 19 miejsce ,Marcin 20, natomiast jako tandem Bartosz i Marcin zajęli 5 miejsce. Nasi zawodnicy startowali także w sztafetach: Bartek z OSP Sokołów Podlaski, Marcin z Azoty Firefighter. Bartosz za 3 miejsce został nagrodzony Pucharem Prezesa Zarządu Głównego Związku OSP RP Waldemara Pawlaka. Drużyna OSP Dygowo zajęła 2 miejsce w klasyfikacji  została nagrodzona pucharem prezesa Pawlaka oraz bonem podarunkowym na kwotę 3 tysiące złotych na zakup sprzętu i umundurowania. Były to ostatnie zawody sezonu FCC.

Drukuj