Zapraszamy na festyn charytatywny do Piotrowic. Możemy pomóc Łukaszowi!

Zapraszamy na festyn charytatywny do Piotrowic. Możemy pomóc Łukaszowi!

Ochotnicza Straż Pożarna w Piotrowicach oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Piotrowiczanki” serdecznie zapraszają na festyn charytatywny dla

Łukasza Klechowicza!

Łukasz to młody tata, mąż który drugi raz wzmaga się z okropnym nowotworem . Po kolejnej operacji tym razem glejak wielopostaciowy IV stopnia potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie alternatywne ,aby nowotwór nie wrócił już nigdy.  Pragniemy wesprzeć finansowo Łukasza aby jak najdłużej mógł się leczyć i żyć dla córeczki, a z Wami możemy to zrobić. Liczymy na Waszą obecność. Przygotowaliśmy wiele atrakcji! Dzięki darczyńcom zdobyliśmy mnóstwo wspaniałych przedmiotów na licytacje między innymi piłka z podpisem Adama Nawałki, weekendowe pobyty w ośrodkach wypoczynkowych, nauka nurkowania, roczne zezwolenie na połów ryb w rzece Parsęcie. Wymienione to jedne z niewielu rzeczy do wylicytowania. Jest ich naprawę mnóstwo!

Pamiętajcie wszystko w szczytnym celu!

Razem możemy więcej!

festyn-piotrowice-

 


Drukuj