Gminny Dzień Strażaka w Sojkowie

W dniu wczorajszym odbyły się w Gminie Dygowo uroczystości związane z obchodami Dnia Strażaka. Organizatorem tegorocznego święta była jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Stojkowie. Uroczystości rozpoczęły się przemarszem wszystkich gminnych jednostek OSP na boisko sportowe gospodarza uroczystości, gdzie odprawiona została polowa Masza św.. Po zakończeniu mszy wręczono odznaczenia i awanse wyróżniającym się druhom ,a następnie  zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek. Zapraszam na wideo i fotorelację. Zainteresowanych homilią ks. Proboszcza wygłoszoną w czasie mszy polowej odsyłam na zakładkę Parafia Dygowo.


Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.