Ogłoszenia duszpasterskie 26.07.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 26.07.2020

1.W liturgii tygodnia:

niedziela - dzisiaj  po każdej Mszy  świętej poświecenie pojazdów. Przy  tej okazji składane ofiary są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy w krajach misyjnych. Więcej  informacji jest umieszczonych na plakacie w gablocie. W zakrystii są do nabycia okolicznościowe breloczki do kluczy.

-środa - wsp. św. Marty,

- czwartek - modlitwa  w intencji powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego o godz. 8.00.

- piątek - wsp. św. Ignacego z Loyoli,

- sobota - I Sobota miesiąca. Wsp. św. Alfonsa Liguoriego, biskupa i D. K-ła.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie w listopadzie i grudniu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę. Zgodnie z rozporządzeniem  Ks. biskupa, taca z dnia dzisiejszego jest przeznaczona na kształcenie w diecezji i KUL i zostaje odesłana do Kurii w Koszalinie.

4.Polecam prasę katolicką „G N”. Dzisiaj w tym tygodniku jest zamieszczony artykuł o Bractwie Szkaplerznym, działającym przy naszej parafii.

5.Spotkania w tym tygodniu:

6. Dzisiaj  Parafialny Zespół Caritas, kwestuje na rzecz potrzebujących  pokrycia kosztów związanych z leczeniem.

7.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w sierpniu zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.

8. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Staniek, kawaler, zam. w Stojkowie i Sandra Stańczewska, panna, zam. w Kołobrzegu, zap. I.

 W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Leszek Żuchowski z Dygowa. Pogrzeb we wtorek. Msza św pogrzebowa o godz. 14.00 w kościele parafialnym. RiP.


 


Drukuj