Ogłoszenia duszpasterskie 20.09.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 20.09.2020

1.W liturgii tygodnia:

- poniedziałek - święto św. Mateusza, Apostoła,

- środa - wsp. św. o. Pio, kapłana,

- czwartek -   modlitwa  w intencji powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego o godz. 17.30.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie w  grudniu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu:  w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę po sumie o godz. 12.30 spotkanie z rodzicami dzieci klas III SP.

6. W najbliższy piątek o godz. 17.00 okazja do spowiedzi św. dla młodzieży i ich bliskich, a w sobotę, w trakcie Mszy św. odprawianej przez ks. bp. Krzysztofa Włodarczyka o godz. 17.00 zostanie udzielony sakrament bierzmowania. Zapraszam wspólnotę parafialną do wzięcia udziału w liturgii Mszy św. Tych młodych chrześcijan polecam Waszej modlitwie. Dar ołtarz składany w tym dniu na tacę jest przeznaczony na cele diecezjalne i oddawany do Kurii w Koszalinie.

7. W przyszłą niedzielę, PZC kwestować będzie na rzecz potrzebujących wsparcie w pokryciu kosztów związanych z długim leczeniem.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


 


Drukuj