Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021

1.W liturgii tygodnia:

-  dziękuję tym wszystkim, którzy ofiarowali swoje cierpienie, modlili sie w intencji tegorocznych rekolekcji wielkopostnych, tym wszystkim, którzy włączyli się w ich przebieg oraz wszystkim, którzy wzięli w nich udział i wsparli dzieła misyjne prowadzone przez O.O. Oblatów.

- poniedziałek - święto Katedry św. Piotra, Apostoła,

- czwartek  -  modlitwa w intencji powołań do życia zakonnego i kapłaństwa o godz. 17.30.

- piątek - nabożeństwo pasyjne: Droga Krzyżowa w kościele parafialnym o godz. 17.30. W kościołach pomocniczych według tradycji ustalonych przez tutejsze wspólnoty.

- niedziela - w okresie Wielkiego Postu nabożeństwo pasyjne Gorzkie Żale w kościele parafialnym są sprawowane o godz. 12.30, w kościołach filialnych przed Mszą św. .

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie   czerwca.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę .

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie z rodzicami dzieci z klas II SP.  W  piątek spotkanie o 17.00 z ministrantami i kandydatami.  W sobotę o godz. 18.00 spotkanie z młodzieżą  z klas I szkół średnich.

6. Od dzisiaj PZC rozprowadza świece "Paschaliki"  na stół wielkanocny. Są też wyłożone przy wyjściu z kościoła skarbonki z przeznaczeniem na jałmużnę wielkopostną. Skarbonki te przynosimy w Wielką Sobotę.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


 


Drukuj