Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2024

Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2024

1.W liturgii tygodnia:

- poniedziałek – wsp. św. Agaty, m. W trakcie Mszy św. wieczornej poświęcenie chleba i wody ku czci świętej,

- wtorek – wsp. św. Pawła Miki i pozostałych męczenników z Japonii,

- czwartek –  modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30,

-sobota – wsp. św. Scholastyki,

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w maju i w czerwcu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. Dziękuję tym naszym Parafianom, którzy w miniony czwartek włączyli się w pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznych. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie wspólnoty Ż R.,  w czwartek o godz. 18.45 spotyka się PRD, w piątek   zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci z klas III SP.

6. Rekolekcje wielkopostne w tym roku rozpoczną się 25.02. i potrwają do 28.02. Poprowadzi je o. Andrzej Korda OMI. Już teraz proszę o modlitwę w tej intencji.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w lutym zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj