Bankowcy ćwiczą z … bronią

Bankowcy ćwiczą z … broniąPaintball – kolorowa wojna na kulki wypełnione żelatyną to doskonały sposób na czynne spędzenie czasu wolnego, jak również możliwość integracji, budowania zespołu, doskonałej pełnej adrenaliny zabawy, przeżycia czegoś odmiennego i niecodziennego. Biorąc pod uwagę walory tej gry zespołowej, Dyrektor Oddziału Banku

Spółdzielczego w Dygowie Dorota Maroń wraz z pracownikami zorganizowali dla siebie sobotnie spotkanie integracyjne. Na pustkowiu grzybowskim na specjalnie przygotowanym terenie do paintballa, pracownicy Banku z Dygowa, Ustronia Morskiego i Kołobrzegu którzy brali udział w zabawie zostali odpowiednio przeszkoleni i przygotowani do wykonania rozmaitych misji i zadań. Uzbrojone w  karabinki pneumatyczne dwa zespoły po 4 osoby ,wśród których był tylko jeden Pan przez kilka godzin korzystali z ruchu na świeżym powietrzu, ćwiczeniu zmysłu orientacji i celności oka. Na co dzień skoncentrowani na liczbach, rachunkach i klientach mogli odetchnąć i uzupełnić zapas energii na dzień powszedni. Poza tym, wspólne  spędzanie czasu pracowników wszystkich szczebli, pozwala na lepsze poznanie  i wzajemne zaufanie, które w codziennych relacjach przełoży się na lepsze wyniki w pracy. Zabawa oczywiście swój finał miała przy ognisku, gdzie przygotowane wcześniej smakołyki, które po wyczerpujących ćwiczeniach fizycznych smakowały i znikały wyjątkowo.