Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W ośrodku kultury w Dygowie odbył się Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Uczniowie w kategoriach klasy I-III, IV-VI i VII-VIII prezentowali topowe utwory muzyki pop. Jury w składzie: nauczyciel języka obcego Cezary Gliwa , muzyk-gitarzysta Adam Herbowski i kierowniczka biblioteki Monika Gabryszewska przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I-III

Miejsca: 1. Lena Górniak i Wiktoria Filipchuk –utwór „Houdini”; 2. Michalina Maj i Alicja Wawrzusiszyn – utwór „Barbie girl”; 3. Maja Pyc i Wiktoria Stachera „Shine on song”.

Wyróżnienia: Laura Skrobek- „Solo”; Julia Janiszek- „Diamonds”.

Kategoria IV-VI

Miejsca: 1. Zosia Mitoraj- utwór „Solo”; 2. Iga Jagła i Laura Pszonka- utwór „Diamonds”; 3. Julia Kulbicka- utwór „Material girl”.

Wyróżnienia: Michalina Błądek- „Diamonds”; Wojciech Rytwiński i Filip Ciepielak- „Save your tears”.

Kategoria VII-VIII

Miejsca: 1. Lena Gasińska- utwór „People help the people”; 2. Patryk Hubner i Mateusz Hryciów- utwór „Human”; 3. Katarzyna Chojnacka i Maja Majcher- utwór „Love me like that”.