Najnowsze:

26

Lis
WKS Rasel Dygowo zakończył rundę jesienną. Potrzebne będą zmiany
W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2018/2019 IV ligi zachodniopomorskiej WKS Rasel Dygowo wygrał w Szczecinku  z MKP 0-1. Jesienią , wzorem lat poprzednich drużyna z Dygowa grała ze zmiennym szczęściem. Na 17 meczów tylko 5 zwycięstw to nie jest bilans marzeń. Było, minęło,  czas na odpoczynek i przemyślenia jak przygotować drużynę do

18

Lis
WKS Rasel Dygowo – Polski Cukier Kluczevia Stargard 3-5
W dniu wczorajszym WKS Rasel Dygowo rozegrał ostatni mecz na własnym boisku w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 IV ligi zachodniopomorskiej.  Bramek w meczu było dużo , ale ostatecznie zwycięsko ze spotkania wyszli goście – Polski Cukier Kluczevia Stargard. Wynik 3-5. To już 8 porażka drużyny z Dygowa w rundzie. Na 16 rozegranych meczów tylko

03

Lis
WKS Rasel Dygowo – Gryf Polanów 0-0
Na stadionie gminnym przy Kolejowej Rasel Dygowo zremisował bezbramkowo z Gryfem Polanów. To już czternasta kolejka IV ligi zachodniopomorskiej sezonu 2018/2019. Do końca rundy jesiennej pozostały jeszcze trzy kolejki. Drużyna z Dygowa zajmuje w tabeli 12 miejsce mając na koncie 16 punktów i bilans bramkowy

01

Paź
Rasel Dygowo – Ina Goleniów 1-2
W niedzielę WKS Rasel Dygowo podejmował na własnym boisku Inę Goleniów. W pierwszej połowie meczu Dygowianie byli przeważającą drużyną.  Bramka Duwe oraz niewykorzystane sytuacje podbramkowe wskazywały na korzystne rozstrzygnięcie meczu. Niestety, w drugiej połowie lepszą grą wykazała się drużyna z Goleniowa, która strzeliła

16

Wrz
Rasel - Chemik 0-1
W 7.kolejce IV ligi zachodniopomorskiej Rasel Dygowo przegrał na własnym boisku z Chemikiem Police 0-1. Po dwóch ostatnich wygranych meczach drużyny z Dygowa  ,oczekiwania kibiców wzrosły ,zwłaszcza ,że mecz na własnym boisku to jednak atut. Niestety , strzelony w 16 minucie przez gości gol zawarzył o losach całego meczu.

01

Wrz
Dobry mecz Rasela. Dużo bramek na Kolejowej
WKS Rasel Dygowo zdecydowanie pokonał na własnym boisku Hutnika Szczecin 5-2 (2-1). Mecz co prawda zaczął się niekorzystnie dla Dygowian ,bo już w 8 minucie Szczecinianie objęli prowadzenie, ale w 21 minucie Dawid Ejzygmann (6) doprowadził do wyrównania, następnie 42 minucie  , tu uwaga, bramkarz Paweł Waśków (33) dał prowadzenie Raselowi

19

Sie
Pierwsze zwycięstwo Rasela w sezonie!
WKS Rasel Dygowo złapał wiatr w żagle. W minioną środę zespół trenera Szperlaka zremisował bezbramkowo na wyjeździe ze Spartą Węgorzyno, a w dniu wczorajszym pewnie wygrał na własnym boisku 3-0 (1-0) z Gryfem Kamień Pom.. Taką grę zespołu na pewno chcieliby oglądać kibice. Dużo przemyślanych akcji zakończonych celnymi podaniami i

13

Sie
Pierwszy mecz sezonu WKS Rasel Dygowo
WKS Rasel Dygowo rozegrał na własnym boisku mecz inaugurujący sezon 2018/2019 IV ligi zachodniopomorskiej. Przeciwnikiem Dygowian była drużyna Intermarche Rega Trzebiatów. Niestety pierwszy mecz sezonu zakończył się porażką 0-2. Obie bramki meczu padły w pierwszej połowie. Mimo zmasowanych ataków Rasela przez całą drugą

08

Sie
WKS Rasel Dygowo startuje! Nowy sezon, trener i zawodnicy
WKS Rasel Dygowo w niedzielę 12 sierpnia o godzinie 16.00 rozpocznie na własnym boisku  nowy sezon 2018/2019 w IV lidze zachodniopomorskiej.  Drużyna przeszła duże zmiany. Nowym trenerem został Dariusz Szperlak z Gwardii Koszalin. W miejsce zawodników ,którzy opuścili szeregi Rasela doszło pięciu nowych: Mateusz Bień z Gwardii

27

Maj
3-1 dla Rasela Dygowo w Stargardzie
Wczoraj Rasel Dygowo zaliczył znaczącą wygraną w Stargardzie. Relacjonuje prezes klubu Andrzej Wojciechowski. Do 5. kolejek przedłużyła drużyna RASELA  pasmo meczy bez porażki. Na ciężkim terenie w Stargardzie z Kluczevią nasz zespół odniósł zwycięstwo 3-1. Bramki zdobyli: Patryk Sobiegraj, Sebastian Ginter, Mikołaj Duwe. Wiosną nasz zespół jest