Andrzej Wojciechowski zakończył karierę zawodniczą

W ósmej minucie czwartoligowego meczu Rasel Dygowo- Polski Cukier Kluczevia Stargard, sędzia odgwizdał zmianę. Przy oklaskach zawodników obu zespołów zszedł z boiska zawodnik z numerem 8 -Andrzej Wojciechowski.  To był ostatni mecz w drużynie seniorów po ponad trzydziestu latach kariery zawodniczej.

Andrzej Wojciechowski przekazał opaskę kapitana drużyny , po czym otrzymał pamiątkową koszulkę z nazwiskiem i numerem 8.

Wracając do meczu , to trzeba zaznaczyć ,że zaczął się znakomicie. Jeszcze przed 8 minutą piękną bramkę popisał się Mikołaj Duwe ,co uświetniło opuszczenie boiska przez Andrzeja Wojciechowskiego. Niestety ,ostatecznie wicelider tabeli Polski Cukier Kluczevia Stargard pokonał Rasela Dygowo 1-4.