Niesmak po meczu z Astrą w Ustroniu Morskim

Wielki niedosyt po spotkaniu derbowym z Astrą wynik 1-1. Remis , który wypaczył sędzia dzisiejszego spotkania pan Leśniewski z Koszalina. Nasz zespół tak jak i w meczu z ISKRĄ dominował walką, zaangażowaniem, wybieganiem, prowadziliśmy do przerwy 1-0 po bardzo dobrze wykonanym rzucie rożnym przez Karola Grochowskiego i strzale Krzysztofa Gilińskiego. Mogliśmy prowadzić 2-0 ale Marcin Chyła przegrał pojedynek sam na sam. W drugiej połowie pan Leśniewski arbiter dzisiejszego spotkania wypaczył wynik meczu dyktując w meczu derbowym rzut karny z tzw. kapelusza, oraz usunął z boiska naszego trenera Andrzeja Wojciechowskiego. Licznie zgromadzeni nasi kibice do końca meczu bardzo mocno dopingowali naszych zawodników, którzy walczyli jeden za drugiego i dowieźli cenny remis do końca. Bardzo piękne było podziękowanie naszych kibiców dla naszych młodych piłkarzy, okrzykami chodźcie do nas i przybicie przysłowiowej piątki w podziękowaniu za walkę i determinację. Panowie sędziowie tak się nie wypacza meczów derbowych. Skład Rasela: Pilichowicz, Popiołek, Stępień, Ruszczak, Giliński, Suchwałko, Grochowski (82 Piwko), Wieczorkiewicz (88 Kołodziejski Damian), Kołodziejski Sebastian (46 Świżek), Wojciechowski, Chyła. Zapraszamy kibiców na kolejny mecz w Dygowie w Wielką Sobotę o godz. 13.00 na kolejne derby z Olimpem Gościno. Dziękujemy kibicom za wsparcie.
Tekst: Rasel