Ogłoszenia duszpasterskie 24.04.2016 r.

- poniedziałek - św. świętego Marka Ewangelisty.
- czwartek - wystawienie NS o godz. 17.30.
- piątek - wsp. św. Katarzyny ze Sienny. Patronki Europy.
- niedziela - rozpoczynamy nabożeństwa majowe dedykowane NMP.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje we wrześniu 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Akcja "Pomagam Bliźniemu" odpis 1% na Caritas... .
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5. Już dzisiaj zapraszam wszystkich Parafian na odpust parafialny w dniu 8 maja. Po sumie odpustowej będzie przygotowany festyn rodzinny.
6.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami, we wtorek o godz. 18.45 spotyka się Rada Parafialna W czwartek o godz. 17.00
schola parafialna. W piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę po sumie ze wspólnotą Ż. R..
7. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
8. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę, Caritas Parafialna, kwestuje na rzecz pomocy poszkodowanym w pożarze we Włościborzu. W najbliższą niedzielę, sołectwa z terenu naszej gminy, po Mszach
św. w Dygowie organizują kiermasz ze sprzedażą ciasta. Dochód jest przeznaczony na pomoc pogorzelcom.
9. Na prośbę Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuję, że z dniem 16 maja upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności
obszarowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Treść Komunikatu jest też umieszczona w gablocie.
10. Zapowiedzi przedślubne: Maciej Artur Duzowski, kawaler, zam. w Żukowie oraz Lidia Magdalena Olszak, panna, zam. w Dygowie, zap. I.
11.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w maju zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
12. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł śp. Henryk Paradowski. RiP