Ogłoszenia duszpasterskie 19.06.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- zapraszam na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ po Mszy św. wieczornej,
- wtorek - wsp. św. Alojzego Gonzagi, zak.,
- czwartek - adoracja N.S. o godz. 17.30, Msza św. wieczorna w wigilię uroczystości Narodzenia
św. Jana Chrzciciela,
- piątek - Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,
2. Intencje mszalne. Są jeszcze wolne intencje w dni powszednie października 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę, dziękuję mieszkańcom Gąskowa za złożoną ofiarę na rzecz malowania kościoła parafialnego w kwocie: 3060 zł. Dzisiaj, po Mszy św., zbiórka do puszek na KUL i kształcenie w diecezji.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj z rodzicami klas II SP, w środę o godz. 18.30 spotyka się PZC w salce na probostwie, w piątek o godz. 17.00 spotkanie z ministrantami. W sobotę próba chóru w kościele o godz. 19.00 na którą serdecznie zapraszam.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. W imieniu organizatorów zapraszam na koncert Natalii Niemen do Gościna przy ul. J. Matejki, dnia 19.06.2016. Koncert o godz. 18.00, wstęp wolny. Informacje w gablocie.
8. Firma Opto zaprasza na bezpłatne badanie wzroku w dniu 23.06.2016 w świetlicy w Dygowie. Rejestracja pod nr telefonu 534 934 979. Informacje dodatkowe na plakacie w gablocie.
8.Pielgrzymka rowerowa będzie w dniach: 2-9.07.16. Rejestracja na stronie: www. rowerowa.info.
9. Proszę Parafian o użyczenie zdjęć związanych z życiem parafialnym na przestrzeni lat i z naszym kościołem w Dygowie. Planowane jest przygotowanie prezentacji w związku z obchodami jubileuszu naszej parafii.
10. Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w czwartek uroczystą Mszą św. w Czerninie o godz. 8.00 , a w Dygowie o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam: uczniów, grono pedagogiczne,
pracowników szkoły, rodziców, dziadków, parafian. Spowiedź św. przed zakończeniem roku szkolnego w środę o godz.: 17.30.
11. W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz pomocy medycznej potrzebującym z naszej wspólnoty.
12.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w czerwcu
zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca