Mieszkańcy Kołobrzegu interesują się historią swojego miasta

W Pałacu Braunschweigów w Kołobrzegu miał miejsce wieczór autorski Roberta Dziemby ,który prezentował swoją najnowszą książkę pt. "Historia Kołobrzegu po 1945 roku". Spotkanie autora z sympatykami, miłośnikami historii miasta cieszyło się dużym zainteresowaniem. Sala pałacowa na której odbywało się spotkanie oraz sąsiadujące pomieszczenie wypełnione były do ostatniego miejsca. Po zakończonej prezentacji ,książki do ostatniej sztuki zostały rozdane zebranym.

Nieodpłatne przekazanie książek ,mogło mieć miejsce dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Kołobrzeskiego projektu realizowanego przez Fundację Historia Kołobrzegu.

Na spotkaniu obecni byli między innymi: prezydent Anna Mieczkowska, starosta Tomasz Tamborski, senator Janusz Gromek, radni miasta i powiatu.