Tak się bawi,tak się bawi.....Miechęcino

W dniu wczorajszym w Miechęcinie miał miejsce piknik rodzinny. Zorganizowane przez  panią sołtys Joannę Starczyk i Radę Sołecką , niedzielne popołudnie przyciągnęło większość rodzin z miejscowości. Jak się okazało doskonałym animatorem do zabaw dzieci i dorosłych okazał się pan Grzegorz Starczyk, który niestrudzenie przez kilka godzin prowadził zabawy dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy zadbali też o poczęstunek w postaci znakomitych słodkich wypieków, grilla i napojów. Poza konkursami indywidualnymi , były także potyczki rodzinne , między innymi z wykorzystaniem strażackich akcesoriów. To dzięki strażakom , mogliśmy oglądać główną atrakcję festynu , pokaz ratownictwa drogowego oraz gaszenie płonącego auta.Za pomoc w zorganizowaniu imprezy organizatorzy dziękują, Gminie Dygowo, OSP w Dygowie, Zespołowi Szkół w Dygowie ,Państwu Kiełboń oraz wszystkim którzy wnieśli swój udział w przygotowania. Zapraszam na fotorelację i wideo.