Przekazano plac budowy w Skoczowie

W dniu wczorajszym odbyło się w Skoczowie spotkanie w trakcie którego dyrektorka Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu – Magdalena Dąbrówka ,podpisała z wykonawcą umowę na budowę nowego chodnika. Jednocześnie przekazano plac budowy. Wieloletnie starania mieszkańców, sołtysa ,radnych gminnych  i powiatowych ,doprowadziły do porozumienia Gminy Dygowo z Zarządem Powiatu Kołobrzeskiego , które zaowocowało realizacją inwestycji. Zakład Usługowo- Handlowy Roberta Małyszka z Bobolic , wykona zadanie  za kwotę nieco ponad 194 tysiące złotych. Chodnik będzie miał długość około 770 metrów i 1,5 metra szerokości. Prace potrwają do listopada. Przy podpisaniu umowy obecny był Wiceprzewodniczący Rady Powiatu – Grzegorz Starczyk, który także w rozmowie odniósł się do inwestycji w Skoczowie.