Zakończenie Roku Szkolnego we Wrzosowie

Uroczystość zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017  w Zespole Szkół we Wrzosowie rozpoczęli  o godzinie dziewiątej gimnazjaliści klasy trzeciej. Pokazowym polonezem zaprezentowali się po raz ostatni jako uczniowie – absolwenci gimnazjum. W auli szkolnej zgromadzili się przedszkolaki ,uczniowie podstawówki , gimnazjaliści i nauczyciele oraz rodzice. Obecny był także wójt Grzegorz Starczyk. W czasie uroczystości jako pierwszych uhonorowano dyplomami, nagrodami i stypendiami najlepszych uczniów szkoły podstawowej. Następnie wręczono nagrody i świadectwa gimnazjalistom kończącym swoją przygodę ze szkołą we Wrzosowie. Gimnazjaliści klasy II ceremonialnie przejęli sztandar szkoły.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.