KS Perła Gmina Dygowo rozwija pasje sportowe. Informacje o naborze

KS Perła Gmina Dygowo rozwija pasje sportowe. Informacje o naborze

Informacje o całorocznym naborze do grup młodzieżowych KS Perła Gmina Dygowo. Celem KS PERŁA Gmina Dygowo jest rozwijanie i szerzenie pasji sportowych u dzieci, zapewnienie im harmonijnego rozwoju psychofizycznego w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz indywidualne rozwijanie piłkarskich talentów. Treningi w KS Perła Gmina Dygowo to przede wszystkim:

- dobra zabawa, poprzez dostarczanie radości i satysfakcji podczas treningów i zawodów sportowych,

- wszechstronny rozwój cech motorycznych (szybkość, gibkość, koordynacja ruchowa)

- nauczanie podstaw umiejętności technicznych, a z czasem i taktycznych, w zakresie piłki nożnej,

- wychowanie w duchu rywalizacji fair play,

-indywidualne podejście do zawodników.

Przeżyć piłkarską przygodę i zrobić pierwszy krok w kierunku profesjonalnej piłki. Prowadzimy nabór dla dzieci w wieku od 3 do 16 lat. Naszym celem jest rozwijanie i szerzenie pasji sportowych u dzieci oraz rozwój indywidualnych piłkarskich talentów. Zapraszamy na pierwsze zajęcia. Aktualnie trenuje ponad 90 zawodników w siedmiu zespołach z Dygowa i Wrzosowa. Korzystamy z obiektów treningowych w Dygowie i we Wrzosowie: sala sportowa Szkoły Podstawowej w Dygowie , boisko typu orlik przy szkole oraz boisko na stadionie Rasela Dygowo. We Wrzosowie z sali gimnastycznej przy szkole , boisko typu orlik i stadion Wrzosu Wrzosowo.Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów z uprawnieniami UEFA . Każdy z Naszych podopiecznych ma równe szanse aby w przyszłości wybiec w pierwszej jedenastce zespołów naszych seniorów albo zagrać na jeszcze wyższym szczeblu.

CAŁOROCZNY NABÓR DO GRUP MŁODZIEŻOWYCH KS PERŁA GMINA DYGOWO

Rocznik :

1. JUNIOR MŁODSZY 2006, 2007, 2008 Trener Wojciech Hryciów (Licencja UEFA B).

Kontakt 513-810-300

2. TRAMPKARZ 2009/10

Trener Wojciech Hryciów ( Licencja UEFA B)

Kontakt 513-810-300

3. ORLIK STARSZY 2011/12

Trener Andrzej Wojciechowski ( Instruktor Sportu Piłka Nożna, w trakcie UEFA C )

Kontakt 515-269-552

4. ORLIK MŁODSZY 2013

Trener Sławomir Konarski

(Licencja UEFA A)

Kontakt 606-653-981

5. ŻAK STARSZY 2014/15

Trener Łukasz Wiśniewski

(Licencja UEFA B)

Kontakt 797-839-471

6. SKRZAT 2016/17

Trener Łukasz Wiśniewski

(Licencja UEFA B)

Kontakt 797-839-471

7. BAMBINI 2018/19

Trener Łukasz Wiśniewski

(Licencja UEFA B)

Kontakt 797-839-471.L

 


Drukuj