Letni piknik sołecki we Włościborzu

Letni piknik sołecki we Włościborzu

W sobotę we Włościborzu miejscowe sołectwo zorganizowało letni piknik. Przy wsparciu Gminy Dygowo, mieszkańców i sponsorów ,dzieci i dorośli mogli mimo kapryśnej aury, przyjemnie spędzić czas na zabawie i biesiadowaniu. Dla dzieci główną atrakcja była dmuchana zjeżdżalnia, przy której stała „Serduszkowa skarbonka”. Organizatorzy festynu

postanowili wesprzeć Hospicjum Stacjonarne w Kołobrzegu. Część dochodu z małej gastronomi będzie również przeznaczona na ten szczytny cel. Gośćmi pikniku sołeckiego byli: wicestarosta Helena Rudzis- Gruchała, wójt Grzegorz Starczyk oraz  przewodniczący rady Artur Wasiewski.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.


Drukuj