"Puszek okruszek" czeka na właściciela lub nowy dom

W dniu wczorajszym bezpański piesek trafił do tymczasowego schroniska gminy Dygowo. Strażnicy gminni otrzymali zgłoszenie ,że na ulicy Kołobrzeskiej w okolicy budynków wielorodzinnych „przechadza się” piesek. Wędrowiec to szczeniak w wieku około czterech miesięcy. W dniu dzisiejszym został zbadany przez weterynarza. Jest zdrowy i czeka na właściciela lub osobę zainteresowaną adopcją. Piesek jest uroczy. Biszkoptowa sierść pieska jest puszysta i miła w dotyku. Prawdziwy puszek –okruszek, choć łapy wskazują ,że w przyszłości będzie to większy pies. Informacji w sprawie udziela Straż Gminna w Dygowie.  Kontakt pod numerem telefonu 664 458 870.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.